Англійська мова

В ДНЗ № 390 діти мають можливість відвідувати гурток з вивчення англійської мови. Заняття  проводяться у спеціально облаштованому кабінеті англійської мови.100_4452
           Малята беруть активну участь у процесі навчання,   виконуючи різноманітні  завдання: рухаються, малюють, співають  пісні, грають в ігри, показують пантоміми тощо.  Все це викликає у  малят значний інтерес, сприяє набуттю початкових лінгвістичних знань,  виховує культуру та  відкритість у спілкуванні.
Вивчення англійської мови – цікава та корисна для дітей навчальна  діяльність. Вона  розвиває  дитину, виховує інтерес, повагу,  толерантність і  ціннісне ставлення до культури,  традицій та  звичаїв  народів, які  розмовляють іншою мовою.