Музичний керівник Максакова Влада Олександрівна

Музична діяльність – захоплююча творча діяльність дітей, яка сприяє всебічному розвитку малят, формуванню позитивних моральних якостей, виявленню їхньої ініціативи, розумовій та руховій активності.
          Музика супроводжує дитину з перших днів її життя. Це голос матері, співаючої колискову, звуки музичних іграшок та дитячих музичних інструментів. Музика має властивість викликати активні дії дитини, бажання рухатися під неї, підспівувати.
Виникнення у дітей інтересу до музичної діяльності завжди радує зацікавлених у розвитку малюка батьків. У вихованців ДНЗ № 390 такий інтерес виникає в кожної дитини під час музичних занять. Ефективно керує музичною діяльністю дітей чудовий педагог Максакова Влада Олександрівна.
Вона зуміла організувати музичне виховання дітей так, що всі її вихованці мають можливість максимально реалізовувати свою активність, самостійність, творчу ініціативу. Влада Олександрівна працює над створенням різноманітних умов, які поєднують принципи індивідуальності й варіативності.
Це, в першу чергу, використання інноваційної технології «Вільне музикування». Автор розробок – Карл Орф, німецький композитор ХХ століття.1177
«Зіграй, станцюй, як ти хочеш – цей принцип розкриває перед дітьми невидимі ворота у своїй фантазії, де дитина почуває себе вільно, сама придумує те, що вона хоче і як вона хоче.» (Карл Орф).
Ця вихідна точка системи Карла Орфа успішно використовується муз керівником.
Створені нею умови на музичних заняттях, запропонований матеріал допомагають дітям проявляти найнеймовірніші версії і прояви їх фантазій.
Імпровізація з музичними звуками, які звучать під час гри дітей на нетрадиційних музичних інструментах допомагає дітям осягнути нові способи творчої діяльності з музичним матеріалом. Це і темброве та ритмічне фантазування, мелодійне фантазування.
Робота музкерівника проводиться систематично, діти самі складають коротенькі мелодії, охоче виконують їх на саморобних інструментах: барабанах, шуршалках, маракасах, тріскачках та інших. А які чудові святкові ранки у  музкерівника  Максакової В.О.! Підготовці до свят приділяється велика увага  з боку завідуючої, вихователів дитсадка, вихователя – методиста. Але ведуча роль в підготовці до свята належить Владі Олександрівні.
Під час свята батьки мають змогу спостерігати за діяльністю дітей, оцінити рівень розвитку їх музичних, мовних, рухових та інших здібностей.
І ця оцінка завжди висока. Сценарій музично - тетралізованого свята "Ми у лісі були" музичного керівника Максакової В.О, надруковано у Всеукраїнському часопису для методистів, музичних керівників, хореграфів "Мистецтво" (№3 за 2010 рік).