PostHeaderIcon ДНЗ № 390 «Мрія» – КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ

 

В дошкільному навчальному закладі  № 390 Святошинського району міста Києва набувають дошкільну освіту діти від 1,5 до 6 – 7 років.

                         Робота в дитсадку вимагає

                         Любові, щедрості і доброти,

                         Терпіння, ласки, творчості, наснаги,

                         Щоб дітки всі щасливими росли!

 

                         Щоб наші любі дошкільнята

                         Відчули ласку і тепло,

                         Постійно треба їм увагу приділяти

                         І віддавати частку серденька свого.

 

В нашому дитсадку «Мрія» працюють люди, які повсякденно, повсякчасно «віддають дітям частку серденька свого».

Вихователі з перших днів перебування дитини в дошкільному закладі докладають максимум зусиль, щоб перед дітьми відкрився чудовий світ у живих фарбах, яскравих і трепетних звуках, через казку, фантазію, гру і неповторну дитячу творчість.

Для цього в дошкільному закладі створені всі умови для гармонійного розвитку дитини.

Це, насамперед, турбота про здоров`я дітей. Збереження та зміцнення фізичного й психічного здоров`я – одне з найважливіших завдань ДНЗ.

Діти харчуються в затишній їдальні, де тричі на день мають можливість їсти різноманітні смачні страви. В меню дітей в усі пори року включають багато фруктів, соків. За харчуванням дітей ведеться контроль завідуючої та старшої медичної сестри, методиста.

В дитячому навчальному закладі є сучасно обладнаний медичний кабінет, в якому проводять вимірювання антропометричних показників вихованців. Раз на рік проводиться обстеження та аналіз фізичного розвитку дітей. Старша медична сестра контролює здоров`я дітей та виконання санітарно – гігієнічних умов в закладі. За графіком дитячої поліклініки діти обстежуються лікарями, їм роблять профілактичні щеплення. Здійснюється оздоровлення дітей після хвороби в групах реабілітації.

Кожного дня вихователі з дітьми проводять цікаві і змістовні прогулянки на свіжому повітрі.

Для занять з фізкультури є добре обладнаний спортивний зал. Працює інструктор з фізвиховання. Старша медсестра контролює навантаження дітей під час занять з фізкультури.

В дошкільному навчальному закладі реалізується педагогічна технологія «Театр фізичного розвитку та оздоровлення дітей», автор М. Єфименко. Для активізації дихання й діяльності серцево – судинної системи вихователі супроводжують виконання вправ віршованими вигуками, лічилками, піснями тощо.

Вихователі велику увагу приділяють організації гри – основної діяльності дітей. Гра активізує дитину, сприяє підвищенню її життєвого тонусу, задовольняє особисті та соціальні потреби. Вона відіграє неоціненну роль в житті дошкільника.

В нашому закладі, по відношенню до дітей, постійно панує любов, розуміння потреб духовного світу дитини і відбувається виховання через образотворчу діяльність. Всі дошкільнята отримують задоволення від процесу образотворчої діяльності: малювання, ліплення, архітектурної діяльності, декоративної. Створення виразного малюнка є показником естетичної культури дитини, її інтелектуально – естетичного розвитку, соціалізації, активної позиції в соціумі, художньої творчості. Для позитивного настрою дітей вихователі часто виконують аплікації і колажі з різних матеріалів, також в роботі використовують ліплення з солоного тіста.

Чарівні роботи дітей викликають у них піднесений настрій і усмішку.

 

                                                                        Усмішка дитяча – лагідна, ласкава

                                                                        Як сонечко привітна, щира, добра, мила,

                                                                        Нехай завжди панує на личку у дитини

                                                                        На щастя, на добро, на радість Україні!

 

Ось такі усміхнені обличчя завжди у вихованців ДНЗ № 390.

Завітайте до нас!

Ми Вам завжди раді!