PostHeaderIcon Поради фахівців

100_4460           Поради завідуючої
 
           Дитина – це маленька особистість, яка намагається пізнавати світ. З нею потрібно бути дбайливим, турботливим, обережним, щоб не травмувати, не образити.   
Саме в дошкільному віці перший схематичний обрис цілісного дитячого світогляду, образ світу та себе в ньому. Дитина не може жити в безладі, вона намагається пізнати навколишній світ та свої зв`язки з ним, упорядкувати, пояснити, наповнити змістом життя та діяльність людей. Перевірити на власному досвіді здобуту інформацію.

Детальніше...

 

100_4456

        Поради психолога ДНЗ № 390
 
 
          Усі ми добре знаємо, що розвиток дитини тісно пов’язаний із особливостями оточуючого світу . Емоції,  з одного боку, є «індикатором» стану дитини, а з іншого – суттєво впливають на її пізнавальні процеси та поведінку, контролюють її увагу, особливості сприйняття оточуючого світу. Маленькі діти часто знаходяться «у полоні емоцій» через те, що вони ще не вміють керувати власними почуттями, що може призвести до імпульсивної поведінки, виникненню труднощів у спілкуванні.    

Детальніше...

 

100_4294

        Поради старшої медичної сестри ДНЗ № 390
 
          Після сну вихователі використовують загартування повітрям різної температури. Температура повітря від +21 до + 15 градусів Цельсія. Тривалість 2 – 10 хвилин  взимку і до 30 хвилин  влітку. Коли діти бадьорі, розминка проводиться  у спортивному залі. Стопа людини має безліч активних точок, які пов’язані з внутрішніми органами. Тому в дитсадку стимулюється ходіння дітей босоніж, але тільки за їх бажанням та згодою батьків.

Детальніше...

 
034        Поради музичного керівника
 
           Музика в житті  дітей.
 
1. Використовуйте музичний матеріал в процесі заучування віршів. Спосіб запам`ятовування віршованих текстів на фоні спеціально дібраного музичного супроводу мобілізує увагу дитини, допомагає швидше запам`ятати, а пам`ять отримує додаткове тренування.    

Детальніше...