Осінній ярмарок

13 жовтня 2010 року – відбувся «Осінній ярмарок».

До ярмарку осіннього гуртом готувалися,
   Малювали, клеїли та ще й посміхалися.
   Товари різні створювали, разом прикрашали,
   А потім їх на ярмарку гостям продавали.

До ярмарку вихователі з дітьми готувалися тривалий час і дуже наполегливо. Руками батьків, дітей та вихователів було виготовлено багато різноманітних виробів з природного матеріалу. Кожна група представляла свої творчі наробки, які з успіхом були запропоновані батькам та гостям.
Вихователі частували гостей ярмарку солодощами, дарами саду і городу. Кожен міг зробити вибір на свій смак.
Чарівні господині пропонували рецепти приготування страв, сувеніри, обереги, вироби ручної роботи (в`язані речі, вишиті рушнички). Також був представлений сучасний напрямок роботи – вишивання стрічками, який захопив серця гостей – жінок.
На прохання гостей був проведений майстер – клас, на якому представлені різноманітні техніки вишивки.
Гарне свято – коли враження яскраві, настрій святковий. І наше свято залишило теплі спогади, відчуття радості, затишку, родинної атмосфери. У святі приймали участь усі! Ніхто не залишився байдужим! Тому можна з впевненістю сказати, що свято вдалося!!!
 100_4439  100_4072 100_4071